Eventy v štýlovom prostredí

Oslavy, svadby a firemné akcie

V srdci Zvolena sa nachádza miesto, ktoré je svojou eleganciou a štýlovým prostredím ako stvorené pre realizáciu osláv, svadieb a rôznych iných eventov. 

Náš personál sa s radosťou postará o každý detail vašej akcie, od prvotriedneho cateringu, ktorý poteší chuťové poháriky aj tých najnáročnejších hostí, až po koordináciu celej udalosti tak, aby prebehla bez jediného zaváhania a stresu.

Toto všetko ponúka Zwolenčan

Sme pripravení uspokojiť všetky vaše potreby, či už ide o svadbu, rodinnú oslavu, firemný večierok alebo len príjemný pobyt v našom krásnom meste. 

Nájdete u nás priestrannú sálu, ktorá je ako stvorená pre konanie rôznych spoločenských udalostí. S kapacitou 100 osôb, môžeme hostiť aj veľké svadby, zatiaľ čo náš skúsený personál zabezpečí, aby vaše podujatie prebehlo bez najmenších komplikácií.

Ak potrebujete priestor pre menšie skupiny alebo privátne stretnutia, naša „Zasadačka“ je tou pravou voľbou. Poskytuje komornejšiu atmosféru a je ideálna pre obchodné stretnutia či menšie oslavy. 

A keď príde čas na odpočinok, môžete sa pohodlne ubytovať priamo v našom penzióne s kapacitou 20 osôb, ktorý ponúka útulné a pohodlné izby.

U nás nájdete všetko pod jednou strechou. Príďte a prežite nezabudnuteľné chvíle plné pohody a komfortu v centre Zvolena.

Sála

Reštaurácia Zwolenčan ponúka štýlovú podkrovnú sálu s kapacitou až 100 osôb. Sála je ideálnym miestom pre usporiadanie rôznych spoločenských udalostí, vrátane svadieb, osláv, babyshower, stužkových slávností a mnohých ďalších. Pripravíme pre vás na mieru vianočný večierok, firemnú akciu či iný event podľa vašich požiadaviek.

Ponúkame nielen príjemnú atmosféru, ale aj precíznu organizáciu a odbornú starostlivosť o vašu udalosť. V našich priestoroch budete mať istotu, že každý detail bude dokonale zvládnutý. Príďte a zažite nezabudnuteľné okamihy, pretože vaše spomienky si zaslúžia tú najkrajšiu kulisu.

Zasadačka

V našej “Zasadačke” nájdete ideálny priestor pre vaše firemné stretnutia. Priestor disponuje kapacitou 30 osôb pri školskom usporiadaní sedenia. S moderným vybavením (flipchart, dataprojektor), prirodzeným osvetlením a profesionálnym prístupom vytvárame ideálne prostredie na produktívne diskusie a efektívne pracovné stretnutia. Nech už potrebujete usporiadať dôležitý meeting alebo školenie pre svoj tím, naša “Zasadačka” je pripravená splniť všetky vaše požiadavky.

Nechajte na nás všetky starosti s organizáciou vašej firemnej akcie!

Máte záujem o zabezpečenie akcie v našich priestoroch?

Napíšte nám Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme.